AstroN
 
ASTRO-MITOLOGJI
AstroN  
  Mirë se vini në ASTRO-MITOLOGJI
  Fakulteti i Studimeve Astrologjike
  Horoskopi në vargje
  Aforizma astrologjike
  ASTROLOGJIA
  HISTORIA E ASTROLOGJISË
  E ëma dhe e bija
  NDARJA E ZODIAKUT
  12 SHENJAT ZODIAKALE
  HOROSKOPI
  HARTA QIELLORE E LINDJES
  ASHENDENTI – SHENJA NË NGRITJE
  Bukuria fizike
  SHTËPITË ZODIAKALE
  FAZAT E HËNËS
  Dielli në astrologji dhe astronomi
  NDIKIMI I PLANETËVE
  Efemeridet dhe Retrogradët
  ASPEKTET PLANETARE
  HOROSKOPI I VIΤIΤ 2020
  ASTRO-EROTIKA
  SINASTRIA
  => Kombinimi i planetëve
  => Shembull i Sinastrisë
  => Kombinimi i shenjave
  => Përputhshmëria e shenjave zodiakale
  => Partneri ideal
  VENUSI - AFRODITA
  Divorci dhe Tradhëtia
  TRANZITET PLANETARE
  REVOLUCIONI DIELLOR
  Mespikat
  ASTRO-MJEKËSIA
  Vdekja dhe aksidentet
  ASTROLOGJI TË TJERA
  ASTROLOGJIA INDIANE
  HOROSKOPI KINEZ
  ASTROLOGËT DHE KONTRIBUESIT
  Fjalor astrologjik
  KALENDARI
  Kalendari Pagan Helen
  DITËT E JAVËS
  Llogaritja e orës
  Festat pagane
  ASTRO-MITOLOGJI
  Apolloni - hyjnia e Diellit
  MITOLOGJIA GREKE
  ZEUSI - Mbreti i perëndive
  Mitologjia ilire
  Kokino - Observatori ilir
  Brigët dhe Frigjia
  PERËNDESHAT MITOLOGJIKE
  Kurorat me gjethe
  Trëndafili dhe lulet
  Ulliri në kulturën e lashtë greke
  Simbolizmi i kalit
  Simbolizmi i Dhisë së Egër
  Shqiponja dhe përkrenarja e Skëndërbeut
  Sirenat
  TEMPUJ DHE FALTORE
  Delfi - Orakulli më i famshëm
  Parimet Delfike
  Ishulli Rodos
  Orfeu
  KUPTIMI I EMRAVE
  KULTI I DIELLIT
  Dita e Verës - festa e Diellit
  Syri që sheh gjithçka
  ASTRO-TEOLOGJIA
  Fjala "Amen"
  Shpirti
  NUMEROLOGJIA
  METODA TË NDRYSHME PARASHIKIMI
  Orakulli kinez
  Leximi i dorës - Kiromancia
  Domethënia e lemzës dhe oreve fikse
  Zaret e dashurisë
  Domethënia e ngjyrave
  Tipi i mashkullit që ju pëlqen
  GJUMI DHE ËNDRRAT
  KARRIERA DHE PROFESIONI
  Vendet dhe Udhëtimet
  HISTORI ANTIKE
  Shkrimet e para
  Libra astrologjikë
  HISTORI GJUHE
  Më kontaktoni
  Fito para online
AstroN
Kombinimi i shenjave

 

Sa më afër datat, aq më i fortë ndikimi. Për shembull, 3 marsi (Peshqit) kombinon me 3 nëntorin (Akrepin). 

PËRSHTATEN

Dashi: Binjakët, Luani, Shigjetari, Ujori

Demi: Gaforrja, Virgjëresha, Bricjapi, Peshqit

Binjakët: Luani, Peshorja, Ujori, Dashi

Gaforrja: Virgjëresha, Akrepi, Peshqit, Demi

Luani: Peshorja, Shigjetari, Dashi, Binjakët

Virgjëresha: Akrepi, Bricjapi, Demi, Gaforrja

Peshorja: Shigjetari, Ujori, Binjakët, Luani

Akrepi: Bricjapi, Peshqit, Gaforrja, Virgjëresha

Shigjetari: Ujori, Dashi, Luani, Peshorja

Bricjapi: Peshqit, Demi, Virgjëresha, Akrepi

Ujori: Dashi, Binjakët, Peshorja, Shigjetari

Peshqit: Demi, Gaforrja, Akrepi, Bricjapi

 

NUK PËRSHTATEN

Dashi: Demi, Virgjëresha, Akrepi, Peshqit

Demi: Binjakët, Peshorja, Shigjetari, Dashi

Binjakët: Demi, Gaforrja, Akrepi, Bricjapi

Gaforrja: Luani, Shigjetari, Binjakët, Ujori

Luani: Virgjëresha, Bricjapi, Demi, Gaforrja

Virgjëresha: Peshorja, Luani, Ujori, Dashi

Peshorja: Peshqit, Demi, Virgjëresha, Akrepi

Akrepi: Dashi, Binjakët, Peshorja, Shigjetari

Shigjetari: Akrepi, Bricjapi, Demi, Gaforrja

Bricjapi: Ujori, Binjakët, Luani, Shigjetari

Ujori: Gaforrja, Peshqit, Bricjapi, Virgjëresha

Peshqit: Dashi, Luani, Peshorja, Binjakët

*Vizitoni linkun për hollësira.

www.findyourfate.com/compatibility/lovechart.htmlAdd comment to this page:
Your Name:
Your Email address:
Your message:
 
  POZICIONI AKTUAL PLANETAR

HËNA SONTE:
 
Facebook 'Like' Button  
   
Advertisement  
   
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=